FVE CZECH NOVUM podpořila klub cystické fibrózy PROSTĚ DÝCHEJ

Cystická fibróza je velmi vážné a bohužel poměrně časté onemocnění, které je způsobeno špatným přenosem solí přes buněčné membrány, které následně vede k tvorbě hustého hlenu a vážným dýchacím problémům.

Sportovci se v rámci projektu PROSTĚ DÝCHEJ zúčastnili každoročního charitativního závodu METROSTAV HANDY CYKLO MARATON, který podporuje handicapované. Náš tým si vybral a podpořil nemocné cystickou fibrózou a to hned z několika důvodů:

  • zvýšit povědomí o cystické fibróze
  • podpořit nemocné i jejich rodiny v zapojení vhodných sportovních aktivit, jako forem rehabilitace
  • vytvořit jeden společný tým nemocní/zdráví
  • získat finanční prostředky na podporu rodin s nemocnými CF
Společnost FVE CZECH NOVUM podpořila v rámci závodu METROSTAV HANDY CYKLO MARATON 2017 tým PROSTĚ DÝCHEJ, který společně s ostatními 34 týmy měl za úkol ujet na kole 2 222 km za 111 hodin. Každý tým je složený z nadšených cyklistů a z hendikepovaného sportovce, kdy se členové týmu střídají den i noc v jízdě na kole, tak aby nejpozději za 111 hodin dojeli do cíle.

Další novinky a tiskové zprávy

vizualizace FVE

Unikátní inovace, solární elektrárny citlivě zasazené do naší krajiny i solární panely jako přirozená součást našich domovů

Budoucnost moderní energetiky patří decentralizaci a agregaci zdrojů, které se navzájem doplňují a eliminují své slabé stránky. S ohledem na klimatické podmínky České republiky se bude především jednat o rozvoj solárních a větrných elektráren. Solární elektrárny tak budou hrát na trzích stále větší roli.

Další informace »

Jsme DECCI. Vytváříme infrastrukturu pro neomezenou energii.

DECCI je energetická skupina, která je jedním z průkopníků odvětví obnovitelných zdrojů v České republice.

Od svého počátku vnímáme důležitost inovativních energetických řešení a jejich integraci do našeho každodenního života.

DECCI je energetická společnost se specializací na na velké energetické celky. Jsme jedním z průkopníků odvětví obnovitelných zdrojů v České republice.

Řešení FVE pro firmy

Realizujeme všechny typy instalací na průmyslové, zemědělské objekty, hotely, carporty apod.

Řešení FVE pro domácnosti

Ideální řešení fotovoltaiky na střechách pro domácnosti. Včetně dotace Nová zelená úsporám.