FVE CZECH

Společnosti FVE CZECH a.s. a FVE CZECH NOVUM s.r.o. vlastní fotovoltaické elektrárny, které byly projektovány a realizovány společností DECCI a.s. pod jednotnou obchodní značkou FVE CZECH.
Decci a.s. je vlastníkem obchodní značky FVE CZECH, pod kterou navrhuje, realizuje a provozuje fotovoltaické elektrárny.
Registrovaná obchodní značka FVE CZECH je známkou vysoké kvality dodávaných komponent a služeb. Je garancí dodržování špičkových postupů, které vedou k vynikajícím výsledkům v efektivitě a ekonomice provozu fotovoltaických elektráren.

FVE CZECH: Garance bezproblémového provozu

FVE CZECH je registrovaná obchodní značka, která představuje vypracovaný systém provozní diagnostiky fotovoltaických elektráren. Díky němu dokáže Decci a.s. – prostřednictvím Decci servis s.r.o. – zajistit včasnou identifikaci a rychlé odstranění případných provozních závad spolu s komplexním zabezpečením technického i administrativního provozu fotovoltaické elektrárny.

FVE CZECH: Minimalizace ztrát a prevence závad

Znalost problematiky provozu fotovoltaických elektráren, jejich monitoring a řízení ve standardech značky FVE CZECH přináší vlastníkům fotovoltaických elektráren možnost minimalizovat ztráty z nevýroby a sledovat kvalitu komponentů, zejména degradaci fotovoltaických panelů. Spolupráce s předními odborníky a institucemi v oblasti fotovoltaiky představuje neustálé zdokonalování systémů a jejich zavádění do provozu spravovaných elektráren.

FVE CZECH: Brand komplexního systému pro výstavbu a správu FVE

  • Již 45 MWp instalovaných pod značkou FVE CZECH v České republice
  • FVE CZECH reprezentuje komplexní technologické řešení pro fotovoltaické elektrárny, propracované provozní předpisy a efektivní řídící systémy elektrárny
  • Garance rychlého servisu prostřednictvím vlastní servisní organizace