FVE CZECH

Společnosti FVE CZECH a.s. a FVE CZECH NOVUM s.r.o. vlastní fotovoltaické elektrárny, které byly projektovány a realizovány společností DECCI a.s. pod jednotnou obchodní značkou FVE CZECH.
Decci a.s. je vlastníkem obchodní značky FVE CZECH, pod kterou navrhuje, realizuje a provozuje fotovoltaické elektrárny.
Registrovaná obchodní značka FVE CZECH je známkou vysoké kvality dodávaných komponent a služeb. Je garancí dodržování špičkových postupů, které vedou k vynikajícím výsledkům v efektivitě a ekonomice provozu fotovoltaických elektráren.

FVE CZECH: Garance bezproblémového provozu

FVE CZECH je registrovaná obchodní značka, která představuje vypracovaný systém provozní diagnostiky fotovoltaických elektráren. Díky němu dokáže Decci a.s. – prostřednictvím Decci servis s.r.o. – zajistit včasnou identifikaci a rychlé odstranění případných provozních závad spolu s komplexním zabezpečením technického i administrativního provozu fotovoltaické elektrárny.

FVE CZECH: Minimalizace ztrát a prevence závad

Znalost problematiky provozu fotovoltaických elektráren, jejich monitoring a řízení ve standardech značky FVE CZECH přináší vlastníkům fotovoltaických elektráren možnost minimalizovat ztráty z nevýroby a sledovat kvalitu komponentů, zejména degradaci fotovoltaických panelů. Spolupráce s předními odborníky a institucemi v oblasti fotovoltaiky představuje neustálé zdokonalování systémů a jejich zavádění do provozu spravovaných elektráren.

FVE CZECH: Brand komplexního systému pro výstavbu a správu FVE

  • Již 45 MWp instalovaných pod značkou FVE CZECH v České republice
  • FVE CZECH reprezentuje komplexní technologické řešení pro fotovoltaické elektrárny, propracované provozní předpisy a efektivní řídící systémy elektrárny
  • Garance rychlého servisu prostřednictvím vlastní servisní organizace

Jsme DECCI. Vytváříme infrastrukturu pro neomezenou energii.

DECCI je energetická skupina, která je jedním z průkopníků odvětví obnovitelných zdrojů v České republice.

Od svého počátku vnímáme důležitost inovativních energetických řešení a jejich integraci do našeho každodenního života.

DECCI je energetická společnost se specializací na na velké energetické celky. Jsme jedním z průkopníků odvětví obnovitelných zdrojů v České republice.

Řešení FVE pro firmy

Realizujeme všechny typy instalací na průmyslové, zemědělské objekty, hotely, carporty apod.

Řešení FVE pro domácnosti

Ideální řešení fotovoltaiky na střechách pro domácnosti. Včetně dotace Nová zelená úsporám.