Naše společnosti a partneři

Spolupracujeme s řadou obchodních partnerů, výrobců a dodavatelů služeb, se kterými udržujeme dlouhodobé vztahy. Naše vzájemná spolupráce byla úspěšně ověřena na řadě velkých projektů.

Naše společnosti

Decci a.s. je česká společnost, která projektuje a realizuje výstavbu fotovoltaických elektráren pod jednotnou obchodní značkou FVE CZECH. Tato obchodní značka reprezentuje komplexní technologická řešení fotovoltaických elektráren, provozní předpisy a řídící systémy provozu fotovoltaických elektráren.

DECCI a.s.

Společnost Decci a.s. realizovala pod značkou FVE CZECH výstavbu jedné z největších fotovoltaických elektráren na světě – FVE Vepřek. Tato elektrárna byla se svým výkonem 35 MWp v roce 2011 devátou největší FVE světa.

DECCI SERVIS s.r.o.

DECCI servis s.r.o. poskytuje pod značkou FVE CZECH kompletní soubor služeb pro správu, servis a monitoring provozu fotovoltaických elektráren. Spolupracuje s dodavateli certifikovaných komponentů pro fotovoltaické elektrárny.

FVE CZECH a.s. a FVE CZECH NOVUM s.r.o.

Společnosti FVE CZECH a.s. a FVE CZECH NOVUM s.r.o. vlastní fotovoltaické elektrárny, které byly projektovány a realizovány společností DECCI a.s. pod jednotnou obchodní značkou FVE CZECH.

Naši partneři

Spolupracujeme s řadou obchodních partnerů, výrobců a dodavatelů služeb, se kterými udržujeme dlouhodobé vztahy. Naše vzájemná spolupráce byla úspěšně ověřena na řadě velkých projektů.
Partnerské banky
decci-4-vub-banka

Asociace

Partneři

cvut ciirc

Jsme DECCI. Vytváříme infrastrukturu pro neomezenou energii.

DECCI je energetická skupina, která je jedním z průkopníků odvětví obnovitelných zdrojů v České republice.

Od svého počátku vnímáme důležitost inovativních energetických řešení a jejich integraci do našeho každodenního života.

DECCI je energetická společnost se specializací na na velké energetické celky. Jsme jedním z průkopníků odvětví obnovitelných zdrojů v České republice.

Řešení FVE pro firmy

Realizujeme všechny typy instalací na průmyslové, zemědělské objekty, hotely, carporty apod.

Řešení FVE pro domácnosti

Ideální řešení fotovoltaiky na střechách pro domácnosti. Včetně dotace Nová zelená úsporám.