Decci na Konferenci solárních aplikací

Stejně jako loňský rok, tak i ten letošní byla společnost Decci a.s. pozvána společností Sumec/Phonosolar k účasti na dvoudenní Konferenci solárních instalací. Více než šedesát zahraničních investorů, EPC kontraktorů, bankéřů, poradců a právních zástupců se zúčastnilo této prestižní akce. Letošní Konference solárních instalací nesla specifický název – ”Discovery 2013” nebo-li ”Objev 2013”.

Konference solárních instalací se konala 20. ledna 2013 a byla zahájena proslovem pana Cai Jibo, předsedou představenstva společnosti Phonosolar a vice-presidentem společnosti Sumec. Poté následovaly prezentace vybraných účastníků konference a proslovy na témata týkající se fotovoltaiky. Diskutovalo se o stavu solárního trhu v roce 2012 a jeho perspektivách, o “chytrých solárních systémech” v zastavěných oblastech, nových obchodních příležitostech v zemích jihovýchodní Asie a Pakistánu, či o zdokonalení a vývoji produktů společnosti Sumec/Phonosolar.

Decci a.s. byla jednou z těch zahraničních společností, která byla poctěna tím, aby při této příležitosti vystoupila a pohovořila na téma “Strategické partnerství mezi Decci a.s. a Sumec/Phonosolar”. Součástí prezentace společnosti Decci a.s. bylo i představení budoucích projektů, jejichž realizace je zamýšlena právě ve spolupráci se společností Sumec/Phonosolar. Nové projekty se týkají nejen oblasti fotovoltaiky, ale i dalších oblastí sektoru obnovitelných zdrojů a teplárenství.

Další novinky a tiskové zprávy

vizualizace FVE

Unikátní inovace, solární elektrárny citlivě zasazené do naší krajiny i solární panely jako přirozená součást našich domovů

Budoucnost moderní energetiky patří decentralizaci a agregaci zdrojů, které se navzájem doplňují a eliminují své slabé stránky. S ohledem na klimatické podmínky České republiky se bude především jednat o rozvoj solárních a větrných elektráren. Solární elektrárny tak budou hrát na trzích stále větší roli.

Další informace »

Jsme DECCI. Vytváříme infrastrukturu pro neomezenou energii.

DECCI je energetická skupina, která je jedním z průkopníků odvětví obnovitelných zdrojů v České republice.

Od svého počátku vnímáme důležitost inovativních energetických řešení a jejich integraci do našeho každodenního života.

DECCI je energetická společnost se specializací na na velké energetické celky. Jsme jedním z průkopníků odvětví obnovitelných zdrojů v České republice.

Řešení FVE pro firmy

Realizujeme všechny typy instalací na průmyslové, zemědělské objekty, hotely, carporty apod.

Řešení FVE pro domácnosti

Ideální řešení fotovoltaiky na střechách pro domácnosti. Včetně dotace Nová zelená úsporám.