Děkujeme. Budeme Vás kontaktovat.

Tyto informace jsme Vám zaslali také na Váš e-mail. Prosím, zkontrolujte si, že Vám e-mail dorazil v pořádku (případně jestli nespadl do nevyžádané pošty). Děkujeme.

Děkujeme Vám za zájem o fotovoltaiku od naší společnosti. Po zpracování údajů, které jste zadal prostřednictvím formuláře, Vás bude kontaktovat technik a sjedná s Vámi vhodný termín osobní schůzky.

Pro správný návrh fotovoltaické elektrárny na Vaší střeše budeme potřebovat řadu informací. Prosíme Vás proto o přípravu podkladů:

  • Roční vyúčtování spotřeby elektrické energie (podklad od Vašeho dodavatele elektrické energie).
  • Roční vyúčtování spotřeby plynu (pokud ho používáte – podklad od Vašeho plynu).
  • Smlouva o připojení k distribuční soustavě (smlouva s místním provozovatelem distribuční soustavy ČEZ Distribuce, EG.D nebo PRE).
  • Projektová dokumentace střechy (pokud ji nemáte nevadí – střechu zaměříme a navrhneme řešení).

 

Připravte se, že při schůzce se bude řešit nejenom stávající provoz Vaší domácnosti (jak topíte, ohříváte vodu, jak je starý kotel nebo bojler) ale i to, jak v budoucnu budete elektřinu využívat a jaké nové spotřebiče hodláte instalovat (tepelné čerpadlo, dobíječka elektromobilů atd.). Především budoucnost Vaší domácnosti ovlivní rozsah instalace, výši investic ale i budoucích úspor.